Зацікавили наші заняття? Залиште свій номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!

СВІТЛИНКА ЗАПРОШУЄ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКУ, МАЛЕНЬКОЇ ШКОЛИ ТА ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

«Світлинка»: школа, яку люблять дітиSVITLYNKA KID’S CLUB запрошує до дитячого садочку, маленької школи та групи продовженого дня.
«Чому саме ми? Тому що Svitlynka kids club – заклад, в якому працюють сучасні педагоги зі стажем понад 16 років. Дітки, які навчаються у нашому закладі, виховуються в любові, йдуть до школи щасливі змотивовані і підготовлені до навчання. Ми не вчимо всіх "під одну ланку", а шукаємо та розвиваємо індивідуальні якості кожної дитини. Ми робимо акцент на розвиток естетичного смаку дітей (майже всі дітки відвідують заняття артстудії, хореографії, гри на фортепіано, скрипці, гітарі та вокалу.

У SVITLYNKA KIDS CLUB смачно, як вдома, тому, що в нас власна кухня. Ми звертаємо особливу увагу на раціон дитини, насичуємо організм як поживними речовинами, так і корисними солодощами.

Щодня у Svitlynka kids club проводять English club, де дітки вивчають англійську мову в ігровій формі, вчаться спілкуватися один з одним. Кожна дитина має можливість долучитися до школи вишуканих манер «Elite», на заняттях якої юні леді та джентльмени вивчають правила столового та світського етикетів, відвідують музеї, театри, виставки міста Луцька тощо», – говорять у «Світлинці».SVITLYNKA KID’S CLUB ЗАПРОШУЄ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКУ, МАЛЕНЬКОЇ ШКОЛИ ТА ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

Зацікавились? Сконтактуйте!