Зацікавили наші заняття? Залиште свій номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!

Відтепер ми будемо святкувати День Народження тільки у «Світлинці»!

12 березня

Відтепер ми будемо святкувати День Народження тільки у «Світлинці»!

Я нещодавно святкувала своїй донечці день народження у «Світлинці». Наше свято проходило у стилі улюбленого мультика «Анна і Ельза». Особливою ноткою свята був казковий зал прикрашений білими та блакитними кульками та яскравий банер з зображенням героїні мультфільму. Стіл, за яким діти ласували солодощами також був прикрашений тематично – скатертини, стаканчики, тарілочки та серветки теж з зображенням мультфільму. А найбільшим враженням для моєї донечки було те, що аніматори були у костюмах Анни та Ельзи. Атмосфера була казковою та просто чарівною. А коли почалися конкурси та розваги зал просто «вибухнув» від дитячих емоцій. Це було настільки весело та захоплююче, що мені самій хотілося взяти участь у розвагах. Конкурси були різноманітними і змагальні, і танцювальні і жартівливі.

Але найбільше моїй донечці та її подружкам припав до душі «Боді-арт». Намальовані сніговички та сніжинки доповняли атмосферу свята.

І це ще не все. Найбільше враження для дітей було «Паперове шоу». Ось тут емоції були просто вибуховими. З яким захопленням діти танцювали у цьому паперовому шоу!!! Воно було всюди, це ніби з неба падав чарівний сніг у якому виблискували всіма кольорами веселки промінчики світла. Це дійсно було незабутньо, яскраво та дуже весело.

Моя дитина була щаслива, а це найвища оцінка за проведення свята!!! Відтепер ми будемо святкувати тільки у «Світлинці», так як тут дійсно затишно і весело. А для святкування є безліч ідей. Наприклад наступне своє день народження ми будемо святкувати у стилі «піжамної вечірки».

Зацікавились? Сконтактуйте!