Зацікавили наші заняття? Залиште свій номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!

Допомагаємо дівчинці Олександрі побороти важку хворобу!

31травня

Допомагаємо дівчинці Олександрі побороти важку хворобу!

З року в рік Продюсерський Центр Світлинка організовує дитячий конкурс талантів "Принц та Принцеса", в рамках якого учасникам та глядачам пропонується долучитись до благодійної справи. Щоразу збір коштів проводиться з метою допомогти у лікуванні саме тій дитині, яка дійсно потребує цього.

Власне, цього року керівник Світлинки Тетяна Антонівна Кривицька особисто звернулась із цим питанням у дитячу обласну лікарню міста Луцька - хто з дітей на даний час перебуває в скрутному становищі. Виявилось, що тринадцятирічна дівчинка Олександра із багатодітної сім'ї з міста Камінь-Каширський хворіє на важку недугу - гострий лімфобластний лейкоз. Це страшний діагноз для усіх. І так хочеться, щоб Олександра видужала та мала можливість жити повноцінним і щасливим життям звичайного підлітка. Мати дівчинки виховує дітей самотужки, без батька, тож коштів на лікування, звичайно, не просто бракує - їх взагалі немає у родини...

Після розмови із працівниками лікарні, мета цьогорічного конкурсу була обрана - допомогти Олександрі в боротьбі з важкою недугою. Усі присутні на шоу глядачі відгукнулись на звернення про добровільний збір коштів, в результаті чого понад 14 тисяч гривень найближчим часом буде передано дівчинці. Добро творить чудеса - пам'ятаймо про цю важливу істину!

Світлинка вдячна усім, хто долучився благодійної справи. Немає нічого ціннішого та важливішого за життя наших дітей.

Зацікавились? Сконтактуйте!